Miejski maraton charytatywny

Zapraszamy na Miejski maraton charytatywny - Dołącz do biegu!

05-08-22 | Artykuł dodany przez @user3

Bieganie łączy ludzi! To właśnie tą myślą kieruje się wielu z nas w momencie, kiedy decydujemy się na rozpoczęcie przygody z biegania. Obecnie odnosi się to nie tylko do samego faktu wyrzeźbienia sylwetki i zgubienia zbędnych kilogramów, ale także do poznawania nowych ludzi. Co więcej, dzięki bieganiu możemy wspierać cele charytatywne i brać udział w wielu wydarzeniach. Jednym z nich, które niedawno się odbyło, był miejski maraton charytatywny. Jak taki bieg przebiegał?

Miejski maraton charytatywny relacja z wydarzenia

Miejski maraton charytatywny to niezwykle głośne wydarzenie. Na starcie pojawiło się wielu biegaczy, zarówno tych amatorskich jak i tych bardziej profesjonalnych. Niemniej jednak nie było w tym zakresie żadnych niedomówień- każdy biegł w jednym, charytatywnym celu. Nie liczył się czas czy sam fakt dobiegnięcia do mety. Liczyło się bowiem to, że biegacze podjęli rzuconą im rękawice i sprawdzili się w tym miejskim biegu. Zwycięzcy oczywiście mogli liczyć na nagrody, zaś inni uczestnicy otrzymali nagrody pamiątkowe. Wszyscy jednak świetnie się bawili, a miejski maraton charytatywny z pewnością jeszcze nie raz się odbędzie.

Miejski maraton charytatywny – podsumowanie!

Miejski maraton charytatywny pozwoli zebrać pieniądze na szczytny cel. Nie da się ukryć, że zarówno sami uczestnicy jak i publiczność wyjątkowo dopisała w tym roku. Miejski maraton charytatywny był niezwykłym wydarzeniem, który dostarczył wiele rozrywki i dobrej zabawy. Z pewnością takie wydarzenie jeszcze nie raz się odbędzie.


Wpisy dotyczace artykułu